Červen 2016 – Microsoft Lumia 550

Soutěž o mobil Microsoft Lumia 550 - Červen 2016

Microsoft Lumia 550 z YouTube

Červen je tady. Školáci startují poslední měsíc před prázdninami, rodiče plánují letní dovolené, venku se střídají teplotní výkyvy a všechno je občas jako na houpačce. Co se ale nemění, to je sytém fungování portálu odměnazadobití.cz, na kterém můžete zase soutěžit o velmi lákavé ceny.

Reklama:

Tentokrát je (stejně jako v únoru 2016) ve hře mobilní telefon Microsoft Lumia 550 zdarma nebo se slevou 500 korun pro každého. Slevu či odměnu si můžete vybrat v e-shopu nebo na kamenných prodejnách. To vše díky zaručené odměně za dobití.

Microsoft Lumina 550 je velmi oblíbeným a dostupným smartfonem, který nabízí spoustu užitečných funkcí a zábavy. Hned na první pohled vás zaujme jeho polykarbonátové provedení s povrchovou úpravou a příjemné rozměry, díky kterým se snadno vejde do ruky i do kapsy.

Předností telefonu s OS Windows 10 a bleskovým 4G LTE připojením je displej o úhlopříčce 4,7 palců s rozlišením 1280 x 720 a šestnácti miliony barvami. Přehrávání filmů, prohlížení fotografií a surfování po internetu nikdy nebylo snadnější.

Milovníci populárních selfíček přivítají přední 2 Mpx fotoaparát. Vaše zážitky či momenty z cest i oslav zase zachytíte na zadní fotoaparát o rozlišení 5 Mpx, který disponuje také LED bleskem. Výkonná je také kamera.

Tento spartphone od Microsoftu má čtyřjádrový procesor, operační paměť 1 GB RAM či osmigigové úložiště, které se dá rozšířit microSD kartami až na 200 GB. Díky těmto vlastnostem je telefon velmi rychlý hlavně se vůbec nezasekává.

Telefon Microsoft Lumia 550 je coby zaručená odměna ve hře každý den. Pokud se na vás neusměje štěstí, určitě vás potěší balíčky s kreditem, výhodnějším voláním nebo třeba 30% sleva na audioknihu Mach a Šebestová. To vše a ještě mnohem víc najdete na odmenazadobiti.cz

Foto Microsoft Lumia 550 od GV Comerciais pod licencí Creative Commons – uvedení zdroje (opětovné použití povoleno).

Reklama:

Ceny věnovali: , , , , , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *