Duben 2016 – Lenovo A2010

Dobij si mobil a vyhraj v Dubnu 2016 telefon Lenovo A2010

Lenovo A2010 Dual SIM z YouTube

Microsoft, Samsung a teď opět Lenovo. Atraktivní nabídky odměny za dobití pokračují a ve hře je znovu lákavý mobilní telefon. Jak ho můžete získat? Úplně jednoduše, stačí si nabít kredit a pak soutěžit na stránce www.odmenazadobiti.cz, vybrat si zaručenou odměnu a pak ještě tipnout správnou odpověď na soutěžní otázku.

Reklama:

Že je ve hře telefon značky Lenovo, to už víme. Určitě vás ale zajímají detaily. Tak tedy – soutěžíme o mobilní telefon Lenovo A2010 a všichni ti, kteří sledují dění na trhu, ví, že se jedná o pořádně našlapanou „hračku,“ o kterou se rozhodně vyplatí soutěžit.

Telefon Lenovo A2010 je žádaným přístrojem, který nabízí spoustu užitečných funkcí. Taky má čtyř a půl palcový display, pětimegapixelový fotoaparát, osmigigovou paměť, operační systém Android a bleskové připojení k internetu 4G LTE.

Díky operačnímu systému Android Lollipop si užijete spoustu zábavy a nových funkcí, ale také větší rychlosti, efektivity a nižší spotřeby baterie. Čtyřjádrový procesor vám zase zajistí parádní přehrávání videí, hudby, hraní her i rychlejší surfování na síti. A hlavně, to všechno si užijete bez dlouhého čekání a zasekávání telefonu.

Displej telefonu je dostatečně velký a kvalitní na pohodlné zacházení či prohlížení si fotografií. Zároveň vám skvěle padne do ruky a umožní vám snadné zacházení. S tímto telefonem se prostě nebudete nudit.

Na OdměnaZaDobití.cz můžete telefon Lenovo A2010 získat každý den. Pokud se na vás ale náhodou neusměje štěstí, určitě vám udělají radost další zaručené odměny. V dubnu to je například sleva 800 korun na tento mobil, padesátiprocentní sleva na audioknihu Anglicky bez učebnice, ale také výhodné balíčky na volání a psaní SMS zpráv.

Fotografie Mobil review : lenovo A 2010 od Webdunia Hindi pod licencí Creative Commons – uvedení zdroje (opětovné použití povoleno).

Reklama:

Ceny věnovali: , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *