Únor 2016 – Microsoft Lumia 550

Výhra v Odměně za dobití - Únor 2016 - Microsoft Lumia 550

Microsoft Lumia 550 z YouTube

Kalendářní rok se přehoupl do druhého měsíce. Ani se nenadějeme a bude tady jaro, všechno začne kvést, příroda se začne probouzet a všude okolo nás bude tak nějak veseleji. Ale to předbíháme. Proč už si však nezpříjemnit náladu nyní?

Reklama:

Další velmi zajímavou nabídku si pro vás připravil portál odměna-za-dobití.cz. Znovu se soutěží a vy můžete zase získat mobilní telefon. Zatímco v lednu byl ve hře mobil Lenovo A2010, teď díky vaši odměně za dobití hrajete o telefon Microsoft Lumia 550.

Pojďme si únorovou výherní prémii trochu představit. Největší předností telefonu je velký HD displej o velikosti 4,7 palců. Mobil se pyšní pětimegapixelovým fotoaparátem s přisvětlovacím LED bleskem a dvoumegapixelovou přední kamerkou pro pořizování selfíček. Telefon dále disponuje osmigigovou pamětí a operačním systémem Windows 10. Bleskové připojení 4G LTE je naprostou samozřejmostí.

Windows 10 Mobile slibuje rychlý a plynulý systém, displej budete moct ovládat v jedné ruce a díky čtyřjádrovému procesoru a gigové operační paměti se nezastavíte opravdu před ničím. Paměť telefonu můžete rozšířit microSD kartami až na 200 gigabajtů.

Microsoft Lumia 550 je ve hře každý den. A pokud se nedostanete mezi šťastlivce, nezoufejte. Každý z vás může proměnit kód za dobití v O2 e-shopu nebo na značkové prodejně ve slevu na tento telefon v hodnotě 500 korun.

A znovu se hraje také o další zaručené odměny. Tentokrát je to například 35% sleva na elektronický magazín iGurmet, desetikorunový kredit, ale i další lákavé balíčky na volání a psaní sms zpráv. Neváhejte, odměny za dobití čekají i na vás.

Fotka Microsoft Lumia 550 od GV Comerciais pod licencí Creative Commons – uvedení zdroje (opětovné použití povoleno).

Reklama:

Ceny věnovali: , , , , , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *