Březen 2016 – Samsung GALAXY Core Prime VE

Vyhrej v Březnu 2016 Samsung GALAXY Core Prime VE

Mobilní telefon Samsung Galaxy Core Prima v bílé barvě - střed - 621x320 px

Soutěž odměna za dobití pokračuje. A znovu jsou ve hře zajímavé ceny. Stejně jako minulý měsíc je hlavním tahákem mobilní telefon, ovšem zatímco v únoru se soutěžilo o přístroj značky Microsoft Lumia 550, teď je hlavní odměnou telefon Samsung GALAXY Core Prime VE!

Reklama:

Princip se nemění. Stačí si dobýt kredit a následně soutěžit na portálu odměnazadobití.cz. A věřte tomu, že našlapaný mobil Samsung GALAXY Core Prime VE stojí za to. Kromě této hlavní ceny můžete kód za dobití proměnit také ve slevu v hodnotě 600 korun, kterou v e-shopu nebo značkové prodejně můžete uplatnit právě na tento telefon.

Co všechno Samsung GALAXY Core Prime VE nabízí? Věřte, že je toho opravdu hodně, pojďme tedy pěkně postupně a představme si jeho hlavní přednosti. Uživatelé určitě uvítají velký HD displej o rozměru 4,5 palce, který umožňuje snadné a rychlé ovládání. Díky tomuto displeji si užijete hodiny sledování filmů, fotografií i videí.

Vaše zážitky vám zdokumentuje výborný pětimegapixelový fotoaparát s automatickým zaostřováním a LED diodou, který vám zajistí také kvalitní videa. Telefon funguje na operačním systému OS Android 5.1 Lollipop a nabízí dostatečně velkou osmigigovou paměť. Samozřejmostí je také bleskové 4G LTE připojení.

Telefon vás hned na první pohled zaujme svým elegantním a neobyčejným vzhledem, který vytváří kovový a hlavně odolný rámeček. Jeho předností je rychlý čtyřjádrový procesor a vysoká úspora energie. A také se vám pohodlně vejde jak do ruky, tak do kapsy.

A teď to nejdůležitější – o telefon můžete soutěžit každý den! Tak na nic nečekejte a zkuste své štěstí na odmenazadobiti.cz, kde můžete získat i další zaručené odměny. Tento měsíc to je například padesátiprocentní sleva na audioknihu Anglicky bez učebnice – Ve městě, ale také zajímavé balíčky, které využijete na volání a psaní textovek.

Foto Samsung Galaxy Core Prime od Samsung Electronics pod licencí CC BY-SA 4.0 via Commons.

Reklama:

Ceny věnovali: , , , , , , , , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *