www.esotravel.cz

Jakou odměnu věnovala do soutěže CK EsoTravel?

Dvě dívky v bikinách na pláži skočí a vytvoří srdce na dovolené u moře s cestovkou

Trh cestovních kanceláří je v dnešní době velmi složitý a nikdo nemá jisté, co bude zítra. Avšak jednou z cestovních kanceláří s velmi dobrým jménem, stabilní pozicí a zaručenou budoucností na našem území je ESOTravel. Ta také v současnosti podporuje hru mobilního operátora Telefonica 02, která se jmenuje Dobij a vyhraj.

Reklama:

CK ESO Travel v tomto případě zaručuje hlavní cenu, kterou je dovolená snů za 100 000 korun a která záleží jen na výherci, jakou exotickou destinaci si vybere. Pokud tedy vyhraje ve hře 02 odměna za dobití. A klienti www.esotravel.cz si určitě mají z čeho vybírat.

Cestovní kancelář ESOTravel nabízí prakticky vše, co může ideální cestovka nabízet. Přes mnoho leteckých zájezdů, přes ty pobytové, poznávací až k zájezdům určeným přímo na míru klienta, kdy si stačí zadat vámi žádané požadavky a čekat, co vám kancelář připraví. S Eso Travel se také můžete vydat na cestu kolem světa, plavbu lodí po moři nebo si vybrat z jedinečných First či Last Moment zájezdů.

V současnosti není na našem území větší cestovní kanceláře propagující exotické zájezdy, než je právě CK EsoTravel. Ta ve více než dvou tisících katalozích poutá na 106 zemí, ve kterých se pohybují kvalitní delegáti a průvodci. Mimo ně tato cestovka zaměstnává 45 zaměstnanců a další pobočky má své oficiální zastoupení také na Slovensku, v USA, Thajsku a na Kubě. EsoTravel.cz dokonce funguje už od roku 1994 a v posledních letech byla dvanáctkrát oceněna jako Nejlepší touroperátor pro Asii a Ameriku, patří také mezi elitu Českých 100 nejlepších.

Foto Girls On Beach Jumping To Make Cute Love Heart od Ed Gregory pod licencí CC0.

Reklama:

Ceny věnovali: , , , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *