Květen 2016 – Huawei Y6

Hlavní výhra v Odměně za dobití - Květen 2016 – Huawei Y6

Držím v ruce Huawei Y6

O květnu se říká, že je měsícem lásky. Tak proč si jednoho miláčka nepořídit domů? Na stránce odmenazadobiti.cz si můžete zasoutěžit o mobilní telefon Huawei Y6, který je zkrátka láskou na první pohled.

Reklama:

Ptáte se, jak telefon získat? Je to jednoduché. Stačí, když si vyberete jednu z vašich zaručených odměn za dobití a poté si tipnete správnou dopověď na soutěžní otázku. Pokud budete mít štěstí, telefon Huawei Y6 může být váš.

Na portálu odměnazadobití.cz jsou ve hře i další ceny. Jestliže nezískáte zrovna mobilní telefon, určitě vás potěší balíčky na volání, psaní sms zpráv nebo třeba padesátiprocentní sleva na audioknihu Anglicky bez učebnice – ve městě.

V O2 e-shopech nebo ve značkových prodejnách navíc můžete uplatnit ještě slevu na Huawei Y6 v hodnotě 700 korun. A tím se dostáváme zpět k přístroji, který v sobě skrývá spoustu nadupaných funkcí.

Pyšní se velkým pěti palcovým HD displejem, který tvoří 72% velikosti těla telefonu a který vám zajistí ten nejlepší obraz. Pomocí osmimegapixelového fotoaparátu pořídíte ty nejlepší fotky a navždy si tak zvěčníte vaše vzpomínky z cest, oslav či večírků.

Vaše zážitky si můžete uložit na osmigigovou paměť, kterou můžete rozšířit dalšími kartami. Skvělý hudební zážitek vám zase zajistí integrovaná zvuková komora BOX a dva vestavěné reproduktory. Telefon je navíc krásně designově provedený a padne vám skvěle do ruky. Stane se tak krásným módním doplňkem. O parádní aplikace a rychlý chod telefonu se postará operační systém Android 5.1 s vylepšenou verzí Lollipop.

Tak na co čekat? Vyzkoušejte štěstí, využijte vaši zaručenou odměnu za dobití a pořiďte si do své sbírky telefon, který vám bude každý závidět.

Fotka Huawei Y6 Cheap Android smartphone od Andri Koolme pod licencí CC BY 2.0.

Reklama:

Ceny věnovali: , , , , , , , , , , , , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *