Listopad 2016 – Powerbanka WG L16

Vyhrej Powerbanku WG L16 v listopadové dobíjecí soutěži

Externí akumulátor Powerbanka WG Winner Group L16 - Listopad 2016 - čtvercové foto

Určitě jste to už zažili. Jedete na výlet, nebo třeba na dovolenou, v tom vám ale dojde, že jste doma zapomněli nabíječku. Co teď? Jak nabijete telefon? Jak budete spojeni se světem? A na co si nafotíte fotografie? Nepropadejte panice, máme pro vás úžasnou pomoc – powerbanku.

Reklama:

Zatímco v minulých měsících se na portálu odměna za dobití.cz soutěžilo převážně o mobilní telefony, teď našlapané smartphony nahradila nová, avšak neméně skvělá, odměna. Powerbanka má totiž právě s telefony hodně společného.

Odměnou za dobití je v měsíci listopadu 150 praktických a stylových powerbanka Winner Group L16 s kapacitou 16 000 mAh. Pokud náhodou ještě nevíte, jak se o ni ucházet, tak tady je pro vás malý návod. Dobijte si kreditem předplacenou kartu O2, následně vám přijde sms zpráva s unikátním kódem, který společně s vaším číslem zadáte na odmenazadobiti.cz. Pak zamíříte na jednu z kachniček a vystřelíte si jednu ze zaručených odměn. Poté stačí odpovědět na soutěžní otázku, tipnout si odpověď a sladká výhra je vaše.

Externí akumulátor powerbank WG L16 je vhodný pro většinu mobilních zařízení od iPhonů, přes iPady, smartphony, tablety, GPS, kamery, PSP, MP3, až po MP4. Pomůže vám nejen na cestách, ale vlastně vždy, když budete potřebovat dobít šťávu svému přístroji. V závislosti na kapacitě jeho baterie ho dobije až osmkrát. Také má dvojitý výstup, který umožní efektivní nabíjení dvou zařízení zároveň a pyšní se dvojnásobnou rychlostí nabíjení oproti klasickým nabíječkám.

Pokud budete mít trochu štěstí, tato externí nabíječka může být vaše. Také na ni můžete získat slevu 400 korun, kterou uplatníte ve značkové prodejně nebo e-shopu. Ve hře jsou i další lákavé balíčky na posílání sms zpráv či volání. A to bude díky powerbank WG L16 zase o něco příjemnější.

Reklama:

Ceny věnovali: , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *