Registrace na www.odmenazadobiti.cz

Dívka se smartphonem se registruje do soutěže o odměny

Zase vám došel kredit? Nevadí. I dobíjení kreditu vám totiž může přinést výhody. Spoustu výhod! Co je třeba udělat? Na začátku se nikde nemusíte registrovat, stačí si dobít za jakoukoliv částku (nejnižší částka dobití je 200 korun) vaši předplacenou O2 kartu a následovat pokyny.

Reklama:

Vedlejší ceny lze vyhrát bez registrace

Do 15 minut, a nejpozději do 24 hodin, vám přijde automatická SMS s unikátním kódem. Ten je třeba společně s vaším telefonním číslem zadat na stránce odmenazadobiti.cz, taky tak lze učinit z mobilu na adrese m.odmenazadobiti.cz. Důležité je však myslet na to, že kód platí deset dnů od dobití karty.

A to je vlastně všechno. Kód máte, své mobilní číslo znáte, teď už stačí jediné – trefit jednu z kachniček, pod kterou se skrývá zaručená odměna. Co se pod nimi skrývá? Slevy na telefony, časopis National Geographic, jednorázový balíček 20 minut do O2 na 7 dní, jednorázový balíček 10 SMS do všech sítí na 7 dní, ale i další zajímavé ceny.

Registrujte se pro zisk hlavní odměny

Ale to není všechno. Ve hře je i hlavní výhra – odměnazadobití.cz každý den rozdává telefon Huawei Y6. Co je pro její získání třeba udělat? Opět vyplnit číslo, vložit kód a navíc ještě tipnout správnou odpověď na soutěžní otázku.

Pokud chcete usilovat o hlavní výhru, je třeba se zaregistrovat. Bez registrace totiž není možné hlavní odměnu získat. Ten, kdo odpoví správně (a nejrychleji), bude telefonicky kontaktován na výherním telefonním číslem a to do deseti dnů následujícího kalendářního měsíce.

A co vy, už jste našli svou vítěznou kachničku?

Foto Young Woman at Station od Jan Vašek pod licencí CC0.

Reklama:

13 komentářů

 1. Odměna “ Kachničky“, je výborné.

 2. nejsem robot

 3. Čau, máte zvláštní přístup k soutěžení, doufám že po registrací se nedočkáme nepříjemnosti a že nebudu pronásledován různými kramáři a podvodníky! Nepřeji si různé druhy reklam!Díky

 4. o2 je super

 5. To jsem zvědav jestli něco vyhraji.

 6. AHOJ.Drive to bylo lepsi.Kachnicky= jednoduchssi.D.

 7. Moje 02 je super sem s ním spokojená

 8. Vše dosti složité, asi účel.

 9. je to fajn chci tech 50 kc dekuji tereza

 10. Rozumím

 11. Nejlepší

 12. s nabízených jsem si nic nevybral,tedy doufám .

 13. Jsem s o2 spokojena

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *