Soutěž o pračku Whirlpool WWDC 9617 (3/2017)

Soutěž o pračkosušičku za dobití kreditu v březnu 2017

Dvě pračky a sušičky Whirlpool WWDC 9617 - 621x320 pixelů

Portál odmenazadobiti.cz nám nabídl už mnohé. Soutěžili jsme o několik našlapaných smartphonů, ve hře byly power banky, ale teď je hlavním lákadlem něco úplně jiného. Zapomeňte na chvíli na hry či volání, sestřelte kachničku a zabojujte o jednu z deseti parádních pračkosušiček.

Reklama:

Pračka a sušička jako hlavní cena na odměna za dobití? A proč ne?! Pračku potřebuje každý z nás, fungovat bez ní zkrátka nejde, ale taková kvalitní mašina, to taky něco stojí. „Nabídka“ portálu vám tak určitě přijde vhod.

Pravidla soutěže jsou stejné. Musíte mít předplacenou kartu O2, nabít si ji za jakoukoliv částku, pak na odměnazadobití vyplníte unikátní kód, zacílíte na jednu z kachniček, tipnete si odpověď na soutěžní otázku a pokud budete mít štěstí, pračka se sušičkou Whirlpool WWDC 9617 je vaše k vybrání.

Pračko-sušička Whirlpool WWDC 9617 má kapacitu devět kilogramů praní a sedm kilogramů sušení. Velmi užitečnou pračky je prací technologie šestý smysl. Ta automaticky upravuje prací a sušící cyklus, čímž nešetří jen váš čas, ale taky energii a vodu.

Další výhodou je desetiletá záruka na tichý SenseInverter motor, 16 programů, ale taky funkce SoftMove (speciální pohyby a povrch bubnu pro perfektní péči o tkaniny), SteamCare (parní program proti pomačkání vláken) či WoolExcelence, který je unikátním programem na vlnu. Další vychytanou odměnou je prodloužená pětiletá záruka.

Pračka čeká na deset šťastlivců z vás. Ve hře jsou však i další tradiční, oblíbené a užitečné zaručené odměny. O co hrajete tentokrát? Tak například o balíček dat 500 MB zdarma, 20% bonus na příští dobití, jednorázový balíček neomezených SMS do O2 na 1 den, ale taky slevu 200 Kč při nákupu nad 1 000 Kč v e shopu Tescoma či Spotify Premium na 3 měsíce zdarma. Cen je opravdu hodně. Tak na nic nečekejte, jsou zde totiž jen a jen pro vás.

Fotka z lenovo k6 power hands on review od Anujeet Shivam pod licencí Licence Creative Commons – uvedení zdroje (opětovné použití povoleno).

Reklama:

Ceny věnovali: , , , , , ,

2 komentářů

  1. Těším se na pračkosušičku,neboť moje se rozbila.

  2. Ráda bych získala pračku se sušičkou,protože moje pračka má lepší roky za s sebou.dík

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *