Červenec 2016 – Lenovo A6000

Vyhrej Lenovo A6000 za dobití kreditu v Červenci 2016

Černé Lenovo A6000 v bílém obalu 621x320 pixelů

Během prázdnin podnikáme výlety, jsme s přáteli, s rodinou, jezdíme do zahraničí, ale také chodíme na svatby či oslavy a prožíváme momenty, které se nám vryjí do paměti na celý život. Jenže chtě nechtě, i z té se nám to jednou začne vytrácet. Ale máme řešení – mobilní telefon Lenovo A6000, který vše krásně zachytí, je hlavní odměnou za dobití měsíce července.

Reklama:

Soutěž odměna za dobití pokračuje i přes prázdniny. I vy si určitě potřebujete dobít během horkých prázdnin nejen energii, ale i váš kredit, a to je šance, jak si zajistit tuto jedinečnou cenu. V osudí jsou ale připraveny i další lákavé odměny – například sleva 500 korun na tento telefon, kterou můžete uplatnit v e-shopech nebo ve značkových prodejnách. Nechybí ani balíčky kreditů, volných minut či sms zpráv.

To všechno, a ještě mnohem víc, jsou vaše zaručené odměny za dobití. Tou nejlákavější odměnou je ale právě telefon Lenovo A6000, o který se soutěží každý den.

Co všechno v sobě skrývá? Hlavní předností je osmimegapixelový fotoaparát, pomocí něhož zachytíte vše, co si jen budete přát. Vaše fotky a videa si můžete prohlédnout na velikém pětipalcovém displeji s 16 miliony barvami a ostrým obrazem v HD rozlišení, který dodá vašim zážitkům ještě něco navíc.

Lenovo A6000 má ještě jeden fotoaparát, velmi výkonnou zvukovou technologii, ale také GPS navigaci, vysokorychlostní 4G/LTE připojení, díky kterému budete neustále online a spoustu dalších užitečných funkcí a vychytávek (Guvera, SECUREit, SHAREit, SYNcit). To vše v osmigigové operační paměti a operačním systému Android.

Telefon je vyroben v moderním a elegantním provedení, které má zkrátka šmrnc. Taková odměna za dobití se rozhodně vyplatí.

Fotka z Lenovo A6000 Plus Unboxing & Hands On od Y Plus pod licencí Licence Creative Commons – uvedení zdroje (opětovné použití povoleno).

Reklama:

Ceny věnovali: , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *