Říjen 2016 – Coolpad Porto S

o2 cena za dobití? Telefon Coolpad Porto S! (Říjen 2016)

mobilní telefon Coolpad Porto S 621x320

Léto je za námi a přichází podzim, který je pro mnohé z nás znamením pochmurných myšlenek a depresivních nálad. Ale co s tím trochu bojovat? I v podzimních měsících nám může být příjemně. Pravda, na teplé počasí můžeme zapomenout, ale barvy listí a vše, co toto období nabízí, stojí za to. Tím spíš, když máte v ruce krásný a chytrý telefon, pomocí něhož zachytíte vše okolo a s jehož přítomností zaženete všechny příznaky skleslých dní.

Reklama:

Ptáte se, jak si takový telefon obstarat? Je to jednoduché. I v říjnu se totiž soutěží na portálu odmenazadobiti.cz, na němž je pro vás přichystána řada úžasných cen. Tou nejlákavější je mobilní telefon Coolpad Porto S. Každý den je v osudí jeden přístroj zcela zdarma, ale odměnou za dobití pro každého je i sleva ve výši 700 korun, díky níž se tento přístroj stane zase o něco dostupnějším.

Hlavní předností tohoto štíhlého a výkonného smartphonu je pětipalcový displej s vysokou kvalitou obrazu, osmi megapixelový fotoaparát s bleskem s automatickým ostřením, pomocí něhož můžete natáčet i HD videa, a samozřejmě také podpora 4G LTE připojení. Připojení tak můžete být, kdykoliv to budete potřebovat a svět sociálních sítí budete mít jako na dlani.

Mobilní telefon Coolpad Porto S disponuje operačním systémem Android 5.1 (Lollipop), pomocí něhož si stáhnete spoustu skvělých aplikací, které parádně pofičí zásluhou 1024 megové paměti RAM. Přístroj nabízí osmigigovou pamět, kterou můžete rozšířit pomocí dalších karet. Telefon je tak ideálním parťákem nejen na dlouhé podzimní chvíle, ale bude vaší chloubou na každé oslavě či večírku.

Nejedná se však o jedinou výhodu, která na vás tento měsíc čeká. Odměnou za dobití mohou být také balíčky kreditů, ale i volné minuty a sms zprávy. Proč si podzim nezpříjemnit, když je to tak snadné?!

Foto Coolpad Porto S od Kārlis Dambrāns pod licencí CC BY 2.0.

Reklama:

Ceny věnovali: , , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *