Srpen 2016 – Coolpad Porto S

Vyhraj mobilní telefon Coolpad Porto S - Srpen 2016

mobilní telefon Coolpad Porto S 621x320

Jste zákazníkem společnosti O2? Používáte předplacenou kartu a dobíjíte si kredit? Tak proč toho nevyužít?! Stačí tak málo a i vy můžete získat zaručenou odměnu za dobití.

Reklama:

Je to snadné. Dobijete kartu, dostanete sms kód, trefíte kachničku, získáte jistou odměnu a pak ještě tipnete správnou odpověď a můžete mít hlavní cenu měsíce. O tu se hraje i v srpnu – tentokrát je v osudí atraktivní mobilní telefon Coolpad Porto S. Pokud se na vás zrovna neusměje štěstí a nezískáte hlavní výhru, můžete uplatnit slevu 500 korun a tento telefon si tak koupit levněji.

Pro někoho z vás je Coolpad Porto S možná velkou neznámou, věřte ale, že se jedná o kvalitní telefon. Tato společnost je na trhu teprve od loňského roku a rychle si získává své příznivce. Telefon vás zaujme hned na první pohled díky štíhlému a elegantnímu provedení. A nezklame vás ani zevnitř…

Výkonný smartphone disponuje pětipalcovým displejem s vysokým rozlišením a skvělou kvalitou, díky které bude prohlížení fotografií, videí a filmů parádní zážitek. Displej vás nezradí ani na ostrém slunci a navíc je velmi snadno ovladatelný. Další předností telefonu je osmimegapixelový fotoaparát, pomocí něhož si zvěčníte všechny důležité momenty. LED blesk je už samozřejmostí.

V dnešní době je vyžadováno, aby telefony splňovaly vysoké nároky a byly svým uživatelům nonstop nápomocné. Coolpad Porto S proto podporuje 4G LTE připojení, pomocí kterého můžete být stále online. Lákavá odměna, co říkáte?

Ve hře jsou i další zaručené ceny za dobití. Můžete získat slevy na kredit, výhodné balíčky na sms zprávy i volání. Nebo vás snad láká kniha Jo Nesbø: Krev na sněhu za pouhých 50 korun? V srpnu je to díky odmenazadobiti.cz možné.

Foto Coolpad Porto S od Kārlis Dambrāns pod licencí CC BY 2.0.

Reklama:

Ceny věnovali: , , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *