Vložit kód a vybrat odměny

Jak vložit kód a vybrat odměny za dobití o2 kachničky?

Týpek si nemůže vybrat Odměny za dobití - mobily, tablety

Pokud je vaším operátorem společnost O2, máte předplacenou kartu a dobíjíte si kredit, máte vyhráno. Doslova! Čím častěji totiž kredit dobíjíte, tím častěji vyhráváte. Nevěříte? Stačí navštívit stránku odmenazadobiti.cz a vybrat si svou odměnu. Nebudete litovat.

Reklama:

Je to velice jednoduché. Nemusíte se nikam registrovat, stačí si jen dobít vaši předplacenou O2 kartu a vyčkat na kód, který by vám měl přijít do 15 minut. Kdyby náhodou nepřišel, nezoufejte, do čtyřiadvaceti hodin vám přistane v telefonu.

Až vám přijde, je třeba vlozit kod a vybrat odmenu. Společně s vaším telefonním číslem musíte na adresu odmenazadobiti.cz vložit kód (pokud jste na mobilu, tak vložte kód na url m.odmenazadobiti.cz) a následně klikněte na odkaz „začít hru.“ Před vámi budou kachničky a vám stačí jediné – trefit jednu z nich. Hotovo? Teď už si stačí vybrat odměnu za dobití.

Každé dobití kreditu garantuje nějakou výhru v o2 soutěži Odměna za dobití. Ve hře jsou například slevy na telefony, jednorázový balíček 10 minut do všech sítí na 7 dní, hovory do zahraničí 30 min zdarma na 30 dní, balíček 20 minut za 40 Kč na 7 dní a další lákavé odměny.

Vybrat odměny za dobití o2 kachniček je tak snadné, ale taky zábavné. A může být ještě veseleji, ve hře je také hlavní cena, kterou je (v Březnu 2016) mobilní telefon Samsung GALAXY Core Prime VE. Pokud si chcete vybrat tuto o2 odměnu za dobití, je už třeba registrace, znovu vyplnit číslo, vložit kód a poté tipnout odpověď na soutěžní otázku. Pokud vaše odpověď bude nejrychlejší ze všech správných, vyhráváte. O tom vás do deseti dnů následujícího kalendářního měsíce budou telefonicky informovat u lidé z odmenazadobiti.cz. Tak nečekejte a vyhrávejte.

Foto Untitled od Luke Wroblewski pod licencí CC BY 2.0.

Reklama:

Odešlete zprávu

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *