www.dobijavyhraj.cz u o2

Jak získat výhru za dobití v soutěži dobij a vyhraj?

Dobij kredit a vyhraj úžasný smartphone

Vylovte si díky o2 svou kachničku v podání jedné z věcných cen hry Dobij a vyhraj. Ta dává možnost každému zákazníkovi, který se do hry zapojí, získat jednu z mnoha cen. Záleží pak jen už na vás a pochopitelně také na štěstí, jakou kachničku si vylovíte a jaká tedy vaše cena bude.

Reklama:

Způsob celé hry je jednoduchý. K tomu, abyste se nějaké té kachničky dočkali, musíte být pochopitelně zákazníkem společnosti Telefonica o2. Poté si dobijte kredit a to minimálně za 200 korun. Pokud si jej ale dobijete za 400 korun, ihned máte vyšší šanci, že nějakou tu lepší cenu získáte.

Po dobití kreditu vám obratem přijde SMS zpráva s unikátním kódem, který opíšete do kolonky na stránce o2 dobijavyhraj.cz. Do kachního lístku vložíte také telefonní číslo a ihned se dozvíte, jaká cena na vás čeká. Nějaká ýhra za dobití je připravena pro každého a navíc je zde sto věcných odměn pro každý den.

V sekci Časy věcných odměn také můžete zjistit, kdy máte největší šanci na to, že si ulovíte LCD televizi, mobilní telefon, DVD přehrávač či PSP. Pokud se věcné odměny nedočkáte, nezoufejte. Je tady pro vás připraven alespoň balíček SMS, MMS, volných minut či internetu v mobilu zdarma. Hlavním lákadlem je ale dovolená snů v hodnotě 100 000 korun od cestovní kanceláře ESO Travel. Tak neváhej a snaž se ulovit svou kachničku. Dobijavyhraj u o2!

Foto 801891 od Unsplash pod licencí CC0.

Reklama:

2 komentářů

  1. Je to děs.

  2. Totální blbost

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *