Únor 2017 – Powerbanka Fixed Zen 5000 mAh

Soutěž o odměny za dobití kreditu v únoru 2017

Logo powerbankové firmy Fixed - 621x200 pixelů

Na portálu odmenazadobiti.cz se většinou soutěží o mobilní telefony, které jsou ve hře společně se zaručenými odměnami. Sem tam ale dojde ke změně. Tak, jako v únoru. Tento měsíc totiž není ve hře žádný smartphone, ale vychytávka, kterou k němu můžete kdykoliv využít – powerbanka.

Reklama:

Na odměna za dobití tento měsíc soutěžíme o 100 praktických powerbank Fixed Zen s kapacitou 5 000 mAh, kterých je ve hře rovná stovka a vyhrát je můžete každý den. Stačí, abyste učinili stejné kroky jako obvykle a k tomu si ještě tipnuli správnou odpověď na soutěžní otázku.

Prvním krokem pro získání odměny je dobití kreditu v libovolné hodnotě. Poté vám na telefon přijde sms zpráva s unikátním kódem, který zadáte na odměnazadobití.cz. Trefíte kachničku, vyberete si zaručenou odměnu a pak si ještě zasoutěžíte o hlavní cenu.

Powerbanka Fixed Zen se rychle stane vašim věrným a užitečným parťákem, s nímž budete trávit chvíle nejen doma, ale hlavně na cestách. Kdykoliv budete potřebovat, dobijete si pomocí ní váš mobilní telefon, a tak už se nemusíte bát, že si doma zapomenete nabíječku, nebo ji zrovna nebudete mít kam připojit.

Co všechno powerbanka Fixed Zen nabízí? Záložní baterie s kapacitou 5000 mAh má LED indikaci stavu baterie, která se dobíjí 5-6 hodin. Taky má přísavky pro uchycení telefonu či lesklý kovový povrch zaručující vysokou odolnost. Díky rozměrům 113 x 68 x 8 mm a minimální tloušťce se tento černý nebo stříbrný pomocník stane vaším věrným parťákem.

O našlapanou powerbanku Fixed Zen se hraje každý den, ve hře jsou ale i další zaručené odměny. Jendou z nich je sleva ve výši 200 korun, díky níž tuto powerbanku pořídíte jen za 449 korun. Získat můžete také Spotify Premium na 3 měsíce zdarma, balíček dat 500 MB zdarma, jednorázový balíček neomezených SMS do O2 na 1 den, desetikorunový kredit a další výhodné balíčky na volání, psaní zpráv a používání internetu. Díky odmenazadobit.cz může být studený únor o něco příjemnější.

Reklama:

Ceny věnovali: ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *