Hlavní výhry v roce 2015

O jaké odměny můžete soutěžit v roce 2015?

Odměna za dobití je soutěž společnosti Telefonica o2, která trvá už několik let. Výher tedy už byla spousta. A také proto jsme se rozhodli rozdělit výhry, který jste mohli či pořád můžete vyhrát, do přehledů podle let. Zde se postupně dozvíte hlavní ceny, které jste mohli či pořád ještě můžete (pokud je stále rok 2015) vyhrát díky prostému dobití kreditu.

Reklama:

Prosinec 2015

Blíží se vánoce a s nimi sníh a pořádná zima. V Odměně za dobití to znamená dvě věci. Větší nadílku, která bude zároveň tématická a bude se velice hodit. V Prosince tak můžete vyhrát originální dotykové rukavice na zimu, s kterými budete moci ovládat dotykem jak váš tablet, tak telefon. S normálními rukavicemi se mobilní zařízení většinou ovládat nedají a musíte si tak kvůli nim sundávat rukavice, avšak s touhle vychytávkou vám už prsty mrznout nebudou. Dokonce si budete moci vybrat mezi šedou či černou barevnou variantou a tak si udržet svůj styl.

A kolik takových rukavic bude Telefonika o2 rozdávat? Celou stovku denně!

Šťastné a veselé Vánoce!

Listopad 2015

Huawei Y6 – ten byl výhrou v měsící listopadu. Tento dotykový telefon s operačním systémem Android 5.1 mohlo vyhrávat celkem 30 lidí, jelikož se rozdával každičký den. A pokud jste tento smartphone nevyhráli, pořád jste na něj mohli alespoň dostat nějakou tu slevu.

Novinkou pak byla možnost vyhrát měsíčník National Geographic.

Březen i Říjen 2015

Nokia Lumia 635

První cenou hned ve 2 měsících je/byla Nokia Lumia 635. Už ve třetím měsíci roku 2015 se rozdalo 31 mobilních telefonů Nokia, ale to zřejmě nestačilo, protože další jste mohli vyhrát v desátém měsíci. A opět se vyhrával každý den jeden! A pokud jste na hlavní cenu nedosáhli, pořád jste mohli tisícikorunovou slevu na zakoupení právě tohoho chytrého telefonu Lumia 635.

Srpen a Červenec 2015

Oficiální autorizovaná prodejna InterSport s logem

Prázdninovou odměnou za dobití byl hlavně kupón na celých deset tisíc korun českých, který do soutěže věnoval InterSport. Voucher jste mohli použít například na zakoupení sportovních potřeb či jiného vybavení. Mohli jste si tedy ještě trošku více vytrénovat tělo do plavek k letnímu bazénu či na plážovou dovolenou, což se obzvláště o prázdninách hodí.

Červen 2015

Mobilní telefon Samsung Galaxy Core Prima v bílé barvě

30 chytrých telefonů jako odměna za dobití kreditu u o2. Že to není možné? V Červnu 2015 to byla realita. Před startem velkých dětských prázdnin jste totiž mohli vyhrát mobil Samsung Galaxy Core Prime, se kterým jste poté mohli frajeřit na dovolené v ČR či v zahraničí.

Foto Nokia Lumia 635 in different colours od Bhupinder Nayyar pod licencí CC BY 2.0.

Foto Intersport, Commercial Street od Robbie pod licencí CC BY-SA 2.0.

Foto Samsung Galaxy Core Prime od Samsung Electronics pod licencí CC BY-SA 4.0 via Commons.

Reklama:

Ceny věnovali: , , , , , , , , , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *