Exotická dovolená snů

Co takhle si vybrat perfektní dovolenou za sto tisíc?

Úžasný bazén s palmami v exotickém dovolenkovém resortu Los Angeles

Lovíte, lovíte, až ulovíte tu nejcennější kachničku, co vám společnost Telefonica 02 může nabídnout. Můžete se jí dočkat, pokud se zapojíte do hry Dobij a vyhraj, o které se veškeré informace dozvíte na stránce odmenazadobiti.cz.

Reklama:

V soutěži Dobij a vyhraj soutěžíte o mnoho cen, ale hlavní je jen jediná. V tomto případě tedy exotická dovolená snů od cestovní kanceláře v ceně sto tisíc korun, která čeká jen na vás. A to doslova, budete si totiž sami moci vybrat, zda váš poukaz na dovolenou za 100 000 korun použijete na dovolenou na Kubě, v Thajsku, Dominikánské republice, Zanzibaru či v Keni.

Tuto nabídku vám přináší CK ESO Travel, která vaši dovolenou snů zrealizuje. Šanci na ni máte i vy, stačí jen, pokud jste zákazníkem O2 a dobijete si váš kredit. Obratem na váš telefon přijde kód, který společně s vaším telefonním číslem vložíte do kachního lístku na oficiálním webu společnosti Telefonica o2 odmenazadobiti.cz.

Vždy, když tento kód vyplníte, budete moci odpovědět na soutěžní otázku. Pokud si kredit dobijete za 400 korun, budete mít hned dvě možnosti odpovědět, jednou se tedy můžete mýlit. Ti z vás, kteří odpoví správně, se jednou měsíčně mohou těšit na to, že právě oni budou vylosováni a uloví tu největší kachničku v podobě exotické dovolené za 100 000 korun.

Foto Amazing Pool At Holiday Resort In Las Vegas od Ed Gregory pod licencí CC0.

Reklama:

Ceny věnovali: , , , ,

1 komentář

  1. dobil jsem tedy za 500.- a čekám s velkou naději.

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *