Leden 2017 – Lenovo K6 Power

Lednová odmena za dobiti? Telefon Lenovo K6 Power!

Lenovo K6 Power v bílé barvě balancující na prstech majitele - 621x320 pixelů

Rok 2016 je sice minulostí, ale nebojte se, vaše oblíbená soutěž odměna za dobití stále pokračuje. A znovu nabízí spoustu lákavých cen. Tou hlavní je mobilní telefon Lenovo K6 Power.

Reklama:

Říká se, že opakování je matka moudrosti, a tak si trochu připomeňme pravidla, jak tento telefon, ale i další lákavé ceny, můžete získat. Základním předpokladem je, že jste zákazníkem společnosti O2 a využíváte předplacené karty. Pokud ano, tak na nic nečekejte a dobijte si kredit. Následně vám přijde unikátní sms kód, který zadáte na portále www.odmenazadobiti.cz, namíříte na jednu z kachniček a následně si zvolíte některou ze zaručených odměn, které na vás čekají.

Co všechno si můžete vybrat v prvním měsíci roku 2017? Na odmena za dobiti jsou znovu k dispozici balíčky na volání a posílání sms zpráv, díky zaručeným odměnám si užijete také surfování po internetu, nebo můžete levněji volat známým či rodině do zahraničí.

Ale zpět k hlavní ceně. Elegantní mobilní telefon Lenovo K6 Power čeká každý den na jednoho z vás. Stačí, když si ještě tipnete odpověď na soutěžní otázku, a pak si jen počkáte, zda se štěstí neusměje právě na vás. Ta cena totiž stojí za to.

Lenovo K6 Power je vysoce kvalitní telefon, který na trhu pořídíte za více než pět tisíc korun. Má výborný pětipalcový Full HD displej s 16 miliony barvami, paměť RAM 2048 MB, prvotřídní 13Mpx zadní fotoaparát, taky přední osmimegapixelový fotoaparát na pořízení originálních selfie, rychlé připojení 4G LTE, pomocí něhož můžete být stále na síti, ale taky další užitečné funkce, jako je vyspělá čtečka otisku prstů nebo našlapané reproduktory s technologií Dolby Atmos.

Telefon Lenovo K6 Power je odměnou za dobití, o kterou se vyplatí soutěžit.

Fotka z lenovo k6 power hands on review od Anujeet Shivam pod licencí Licence Creative Commons – uvedení zdroje (opětovné použití povoleno).

Reklama:

Ceny věnovali: , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *