Soutěž o 30 smartphonů Lenovo A6010 (4/2017)

V dubnové soutěži je odměnou 30 mobilů Lenovo A6010

Černý smartphone Lenovo A6010 - 621x320 pixelů

Je libo nový moderní telefon? A zadarmo? Dobrá, není problém, jeden takový tady pro vás máme. Tedy, ne jeden, ale rovnou třicet – po jednom každý den v měsíci. Tentokrát soutěžíme o Lenovo A6010.

Reklama:

Smartphone Lenovo A6010 je velmi elegantním a funkcemi nabitým mobilním telefonem, který se stane vašim skvělým společníkem. Všechny parádní aplikace poběží na velkém pětipalcovém displeji v HD rozlišení a s 16 miliony barvami, který navíc disponuje funkcí IPS s širokými pozorovacími úhly.

Velkou předností je osmimegapixelový fotoaparát s LED bleskem a automatickým ostřením, pomocí něhož pořídíte výborné fotky, které pak můžete nasdílet na sociální sítě. Věřte, že to bude rychlé, Lenovo A6010 totiž nabízí bleskové připojení k internetu LTE.

Telefon má také 64bitový čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon a je vybaven operačním systémem Android Lollipop. To vše v moderním provedení.

A teď to hlavní. Zajímá vás, kde můžete Lenovo A6010 získat? Je to jednoduché. Pokud jste zákazníkem O2 a dobijete si kredit, dostanete za odměnu unikátní kód. Pak už stačí navštívit stránku odmenazadobiti.cz, vložit kód, sestřelit kachničku, vybrat si zaručenou odměnu a tipnout si odpověď na soutěžní otázku. Pro jednoho šťastlivce je každý den připraven právě Lenovo A6010.

Na odměna za dobití je toho ale ve hře daleko více. Mezi zaručenými odměnami najdete například slevu 100 Kč na držák do auta WG Air Car, 50% slevu na doplněk stravy GS Condro, e-knihu „Jo Nesbø: Sněhulák“ se slevou 50 %, slevu 100 Kč na příslušenství k telefonu, ale také balíčky volání, sms zpráv a dat. A navrch taky pětisetkorunovou slevu na smartphone Lenovo A6010, kterou uplatníte v e-shopech a kamenných prodejnách.

Reklama:

Ceny věnovali: , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *