O co se hrálo

O jaké ceny jste mohli s o2 soutěžit v minulosti?

Chytré mobily Samsung, Nokia, iPhone a BlackBerry - telefony s aplikaci Nimbuzz

Dobij a vyhraj, to je název soutěže, se kterou přišel mobilní operátor o2 Telefonica. Stačí, pokud jste jedním ze zákazníků předplacených služeb O2 a dobijete si váš kredit. Stačí za 200 korun, ale pokud si jej dobijete za 400, máte vyšší šanci na lepší odměnu. A o co se ve hře hraje?

Reklama:

S každým dobitím vašeho kreditu získáváte kromě zaručené odměny také možnost, abyste soutěžili také o hlavní cenu. Tou je dovolená snů od cestovní kanceláře ESO Travel a to v hodnotě 100 000 korun. Vaši vysněnou dovolenou si navíc vyberete sami podle toho, kam vás to láká.

Dovolená snů ale není tím jediným, co můžete ve hře odmena za dobiti.cz o2. Další lákavé ceny jsou LCD televize SONY 32 palců, mini notebook SONY VAIO, mobilní telefon Sony Ericsson Satio, mikro systémy SONY, video Walkman SONY, digitální fotorámeček, DVD přehrávač SONY či mnohé další ceny.

Každý den je navíc na stránkách dobijavyhraj.cz zveřejněno sto výherních časů, kdy máte velkou šanci si spočítat, kdy byste mohli získat nějakou věcnou odměnu. Pro ty, na které se štěstí neusměje, jsou zde připraveny alespoň automatické odměny, jako jsou SMS, MMS či volání zdarma.

Foto Nimbuzz on your mobile od Nimbuzz pod licencí CC BY 2.0.

Reklama:

Ceny věnovali: , , , , , , , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *