www.kachnizavod.cz

Jak funguje kachní závod a komu může pomoci?

Gumové kachničky do vany s cool slunečními brýlemi závodí

Vyhrajte v Závodu kachniček zajímavé ceny a užijte si příjemný den. Navíc můžete pomoct dětem a seniorům, kteří jsou v tísni a potřebují pomoc. Díky hře zvané Kachní závod můžete těmto lidem pomoct a navíc získat něco pro sebe.

Reklama:

Jestliže si v jakékoliv prodejně Telefónica O2 zakoupíte za pouhých šedesát korun žlutou kachničku, přispějete tím na provoz Linky bezpečí a Linky seniorů, které jsou velmi důležité. S každé kachničky zakoupené na kachnizavod.cz pošlete na tyto linky třicet korun. Nasbírat se může až devět set tisíc. Stejnou částku, jako se vybere, následně přidá Telefónica O2.

Získat však můžete i vy. Své kachničky můžete přihlásit na kachní závod cz a přijít si do Žlutých lázní pěkně zasoutěžit. Linka 2. října 2010 se zde u příležitosti Mezinárodního dne dobrovolníků Telefónica pořádaného Nadací O2 uskuteční zábavný den, kde se můžete dočkat pěkných cen.

Každý padesátý registrovaný, který se na kachnizavod cz přihlásí, získá poukázku do knihkupectví Kanzelsberger v hodnotě 500 Kč nebo poukázku na dvě vstupenky do Palace Cinemas. Pro ty nejšťastnější jsou připraveny i další zajímavé ceny, jako tv, mobilní telefony či notebooky. Přihlaste se také do Závodu kachniček a spojte příjemné s užitečným.

Foto Rubber Ducks with Sunglasses od David Dennis pod licencí CC BY-SA 2.0.

Reklama:

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *