Leden 2016 – Lenovo A2010

Hlavní cena v Odměně za dobití v Lednu 2016 - Lenovo A2010

Lenovo A2010 Dual SIM z YouTube

S novým rokem přišla řada změn. Jedno ale zůstalo při starém. Na odmena-za-dobiti.cz se zase soutěží a ve hře je znovu spousta zajímavých cen. A opět i jedna hlavní.

Reklama:

Stejně jako v některých dřívějších měsících, i tentokrát je ve hře mobilní telefon. V měsíci lednu se každý den soutěží o mobily Lenovo A2010, které se pyšní 4,5 palcovým displejem, pětimegapixelovým fotoaparátem, osmigigovou pamětí, operačním systémem Android, bleskovým připojením 4G LTE a výborným výkonem.

Znovu stačí vybrat zaručenou odměnu za dobití a následně tipnout soutěžní otázku. Kromě toho můžete proměnit kód za dobití ve slevu na tento telefon v hodnotě 500 korun, kterou lze uplatnit v O2 e-shopu či na značkové prodejně.

To ale není všechno. Opět jsou ve hře i další „menší“ ceny. Můžete získat i další zaručené odměny za dobití, například slevu na e-magazín Gurmet nebo jednorázové balíčky na volání a posílání SMS zpráv.

Fotka Mobil review : lenovo A 2010 od Webdunia Hindi pod licencí Creative Commons – uvedení zdroje (opětovné použití povoleno).

Reklama:

Ceny věnovali: , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *