Prosinec 2016 – Poukázka na oblečení za 500,- Kč od C&A

Vánoční soutěž odměna za dobití s o2 a C&A

Obchod C&A - Brno, Vaňkovka - Prosinec 2016 - 621x320 pixelů

Přemýšlíte o dárku, co potěší? Nevíte, co svému milému nebo své drahé polovičce pořídit? Zkuste třeba oblečení, tím nikdy nic nezkazíte. Navíc pro vás máme jeden super tip.

Reklama:

Co si budeme povídat, ne každý miluje nakupování a hodiny strávené v přeplněných centrech. Vy si ale tyto chvíle můžete zpříjemnit a užít si je s dárkovou poukázkou C&A.

Známý módní řetězec nabízí několik kolekcí, které nabízí ve 43 pobočkách napříč celou republikou. Má spoustu věrných zákazníků, kterým se rozhodl věnovat krásný vánoční dárek – odměny v celkové hodnotě 100 000 korun.

Zajímá vás, jak získat svůj díl? Tedy jednu z dvou set poukázek ve výši 500 korun? Je to jednoduché. Stačí být zákazníkem společnosti O2, dobít si kredit a na stránce www.odměnazadobití.cz použít kód, který vám bude doručen sms zprávou.

Následně zacílíte na jednu z kachniček a už v tento moment vyhráváte. V prosinci si můžete vybrat z následujících nabídek: 500 Kč sleva na telefon Microsoft Lumia 640 LTE, sleva 200 Kč při nákupu nad 1 500 Kč na Bonami.cz, jednorázový balíček neomezených SMS do O2 na 1 den, ale ve hře je také jednorázový balíček 20 minut do O2 na 7 dní a řada dalších lákavých cen.

Tím to ale nekončí. Pokud si tipnete i odpověď na soutěžní otázku a budete mít štěstí, tak můžete na začátku ledna získat jednu z poukázek od C&A a díky odměna za dobití si užijete povánoční nákupy.

Foto C&A, Vaňkovka, Brno od Pavel Ševela pod licencí CC BY-SA 3.0 via Commons.

Reklama:

Ceny věnovali: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *