Září 2016 – Lenovo S60

Zvítěz v zářijové soutěži a získej mobil Lenovo S60

černý mobil Lenovo S60 Black - 621x320 pixelů

Prázdniny sice už skončily, ale oblíbená soutěž Odměna za dobití pokračuje dál. Také v měsíci září je o co hrát. V osudí je spousta zajímavých cen, kterým vévodí hlavní odměna, jíž je další mobilní telefon. Tentokrát Lenovo S60.

Reklama:

Jak tento nadupaný přístroj můžete získat? Jako vždy – jednoduše. Stačí si dobít kredit a zasoutěžit si o zaručenou cenu na odmenazadobiti.cz. Pokud budete mít štěstí, telefon Lenovo S60, o který se soutěží každý den, je váš. Kód za dobití můžete proměnit také za slevu ve výši 500 korun, kterou uplatníte ve značkových kamenných prodejnách nebo e-shopech.

Ve hře jsou i další neméně zajímavé ceny, tedy zaručené odměny za dobití. Jednou z nich je poukázka na slevu 100 Kč v prodejnách Pet Center, ale také 20% bonus na příští dobití, kredity či balíčky na volání a psaní sms zpráv.

Ale zpět k hlavní výhře – telefonu Lenovo eS60. Co všechno můžete od tohoto přístroje čekat? Špičkový displej s HD rozlišením, parádní fotoaparát (13 Mpix), díky kterému si pořídíte bezkonkurenční selfíčka, ale také vysoký výkon, rychlou odezvu, řadu užitečných funkcí a to vše jen v tloušťce 7,7 milimetrů.

Telefon Lenovo S60 se pyšní krásným designem, který jen tak nepřehlédnete, a díky němuž se stane vašim nepostradatelným módním doplňkem. Pyšní se 5palcovým displejem s 16 miliony barvami a HD rozlišením se zobrazovací technologií IPS, která poskytuje ideální pozorovací úhly. Samozřejmostí je podpora 4G/LTE připojení, díky kterému budete neustále online a můžete tak sledovat, co se děje ve světě sociálních sítí.

Mobil má také velkou paměť RAM 2048 MB a disponuje operačním systémem Android, což vám umožní nekonečné stahování nových funkcí a vychytávek. Opravdu lákavá odměna za dobití, co říkáte?

Fotka z Lenovo S60, big bang for the buck! Snapdragon si 2GB RAM la 900 RON od Zon@ IT pod licencí Licence Creative Commons – uvedení zdroje (opětovné použití povoleno).

Reklama:

Ceny věnovali: , ,

Odešlete zprávu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *